تعمیر آیفون تصویری

امنیت یک موضوع خنده  دار نیست. فن آوری کمک بزرگی برای ایجاد شرایط امنیتی بوده است چرا که به مردم اجازه ایمن ماندن در منازل و دفاتر خود را می دهد.  امروزه، نرخ جرم و جنایت در حال افزایش است، و جنایتکاران در طرح های خود جسورتر شده اند. در حالی که امنیت در خانه یا دفتر  یک نفر در هر نقطه  از جهان مورد نیاز نیست، انجام این کار برای محافظت از مردم و دارایی و اموال آنها بسیار توصیه می شود.  زمانی که بحث فن آوری های امنیتی پیش می آید، بازار کمبودی در آن ندارد. از دوربین های مدار بسته تا بهترین فیلم های سیستم های درب تلفن بی سیم ، خانواده ها و کسب و کار ها واقعا می توانند ایمنی در محل خود  را بهبود دهند. علاوه بر این، می توانند هر گونه تهدید بالقوه ای را قبل از آن که اتفاق  افتد از بین ببرند. فن آوری های امنیتی وجود دارد که به طور مستقیم به ایستگاه پلیس و ایستگاه آتش نشانی متصل هستند، که به این معنی است که تحریک آنها  نیروهای خواسته شده را به منزل یا دفتر کسی که به آن متصل است بدون تاخیر می آورد. با راهنمای تعمیر آیفون تصویری همراه باشید.

راحتی فناوری تلفن بی سیم ویدیو یی

فن آوری بی سیم بهبود قابل توجهی بر روی سیستم های امنیتی تصویری خانگی به وجود آورد. نصب و استفاده از این فن آوری و یا اتصال به آنها اگر قادر به اتصال بی سیم باشند، آسان است. عدم وجود سیم می تواند یک منظر خوب باشد، به خصوص اگر برای  پنهان کردن فن آوری های امنیتی خود برنامه ریخته باشد.  همچنین نصب آن آسان تر خواهد بود زیرا نیاز به تعداد زیادی ابزار و کابل در اطراف خانه ندارد.  تمام آنچه  نیاز دارید اینترنت بی سیم برای حفظ ساده و دقیق تنظیمات است.

محبوب ترین محصولات امروزه بر فن آوری بی سیم تکیه نموده اند. یکی از نمونه های بسیار عالی زنگ در ویدیو بی سیم و یا سیستم های داخلی  ویدیویی خانگی بی سیم می باشد. این سیستم زنگ بی سیم ویدیو  از مزایای فن آوری های صوتی و تصویری برای بهبود ایمنی  منزل یا دفتر یک فرد استفاده می کند.  درست مثل دوربین های مدار بسته، که تصویری از جلو درب برای دیدن صاحبان خانه را فراهم می کند. وقتی کسی زنگ در را می زند، خانواده می تواند قبل از اجازه ورود دادن ، آنها را ببیند. این سیستم همچنین اجازه ارتباط دو طرفه بین مالک و بازدید کننده را نیز می دهند.

آی فون تصویری درب جلو و یا زنگ درب ویدیویی بی سیم امنیت و راحتی را تضمین  می نمایند. آیا  این که  ببینید چه کسی در جلو درب است و خوشامد گویی به آن ها برای ورود به خانه ی شما شگفت آور نیست؟ شنیدن زنگ حتی اگر از درب اصلی دور هستید ، مفید است، تا زمانی که یک جعبه ایجاد صدای زنگ در نزدیکی شما وجود دارد ؟ فن آوری های بی سیم نصب و حذف بسیار آسانی دارند،  که آنها را تبدیل به یک گزینه عالی برای اجاره نشین ها می کند. با این حال، معایبی نیز در این سیستم وجود دارد. هنگامی که هیچ برقی وجود نداشته باشد، نمی توان از آنها استفاده نمود. برخی ممکن است باتری عملیاتی داشته باشند، که مشکل اول  را حل می نماید، اما در دراز مدت پر هزینه  خواهند بود. عواملی برای انتخاب سیستم های نظارت تصویری خانگی وجود دارد. امکانات و کارایی باید در اولویت قرار گیرند. به سادگی نصب و الزامات مورد نیاز فن آوری بی سیم  توجه داشته باشید . علاوه بر این، به سرمایه گذاری بر روی بهترین فن آوری ها در بازار، با در نظر گرفتن قیمت توجه کنید.  به یاد داشته باشید که ایمنی خانواده و یا دفتر از صرفه جویی در پول مهم تر است. به دنبال محصولات ارزشمند در برابر قیمت که می توانند نیازهای امنیتی شما را برآورده کنند، باشید.

امروز ه تعداد بسیار زیادی سیستم های آی فون تصویری در صنعت وجود دارد. اما بسیاری از آنها بر برآورده سازی نیازهای خاص شما خوب نیستند. این که آیا شما بچه ای برای مراقبت در خانه  دارید  یا چیزی را می خواهید که به خوبی با تمام دکور و نیازهای شما همانگ باشد، در حال حاضر هزاران گزینه ی در دسترس وجود دارد. پیدا کردن یک سیستم ارتباطی تصویری که مناسب نیازهای شما باشد، فوق العاده آسان است .  هنگامی که به دنبال چیزی با یک بودجه خاص ، و یا با توجه به نیازهای سفارشی هستید، برخی از نشان های تجاری که مطمئن هستند را برای که به جستجو ساده تر هستند را بررسی کنید.  اینها برخی از برندهای داری بیشترین خواهان در صنعت زنگ در هستند.

تعمیر آیفون تصویری

تعمیر آیفون تصویری

زنگ بی سیم دارای زنگ ویدئویی

یکی از سیستم های ارتباطات داخلی صوتی و تصویری است که به شما اجازه می دهد به راحتی با بازدید کنندگان خود بر روی گوشی های هوشمند صحبت کنید. بنابر این، این اولین مزیتش است. دوم این که شما عملا می توانید آن را  حتی با تبلت خود انطباق دهید.  بنابراین مهم نیست که شما در خانه و یا در  هر نقطه از جهان هستید، دسترسی به قفل حال فقط با  به اندازه یک کلیک از  شما دور است. کاملا برای کسانی که همیشه در حال حرکت هستند، ساخته شده است.  این آی فون همراه با یک دوربین بسیار عالی است که حتی در شب کاملا کار می کند. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

تعمیر آیفون تصویری حرفه ای

مطالعه کامل انواع آیفون و راهنمای تعمیر آیفون تصویری

 آیفون تصویری SkyBell   Wi-Fi 2.0

SkyBell یک نام تجاری است که همه چیزی که یک مصرف کننده می تواند درخواست کند را داراست. آنها هیچ چیز عادی ندارند.  چه در خانه باشید، یا در محل کار یا در حال حرکت، این یک سیستم آی فون تصویری است که می توانید از هر نقطه به آن دستیابی داشته باشید. هر بار که بازدید کننده ای زنگ را فشار می دهد، این  آیفون به شما  اجازه تماشای او را در یک خوراک ویدئویی زند می دهد ، و شما می توانید با بازدید کننده خود بلافاصله در تعامل باشید. با یک گام جلوتر رفتن در مسیری که بر سنسور حرکتی نظارت  داشته اید، این یکی اجازه دسترسی به دوربین   ” مبتنی بر تقاضا”  را می دهد. به این معنی است  که می توانید تنظیمات را بر حسب  نیازهای خود سفارشی نمایید.  و سپس امکان اتصال راحت این آی فون تصویری بی سیم به ترانسفورماتور برق تمام وقت وجود دارد. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

Digitharbor ۳.۵   اینچ صفحه نمایش نمایشگر دوربین دیجیتال روزنه درب TFT LCD

این آیفون تصویری با دوربین ابزاری مناسب برای کسانی که به دنبال چیزی فراتر از ویژگی های استاندارد  هستند، می باشد . ® ۳.۵ digitharbor اینچ نمونه ی جدیدی از زنگ درب کامل با دوربین دیجیتال روزنه درب است که امنیتی بیشتری را فراهم می کند. این یکی به شما دید واضحی از ویژگی های بازدید کننده را می دهد و همراه با دید در شب کامل است. هم اکنون می توانید تصاویر را  ضبط کنید، و زاویه لنز آن اجازه دیدن همه بازدید کنندگان با هم و نه فقط یکی را به شما می دهد. تعمیر آیفون تصویری این مدل نیز شرایط خاصی دارد.

 زنگ در با سیم Gbragain  ۷″ color TFT LCD 

برخی برند ها برای ساخت چیزهای ساده شناخته شده اند. هنگامی که چنین نام تجاری Gbragain با ۷ رنگ آن است، TFT LCD  ویدئویی سیمی  آیفون تصویری بی سیم، نه تنها به علت دید دستگاه مخابره داخلی ساختمان خود در شب ، بلکه برای انجام  این کار را بدون تابش مطرح می شود.  پرفروشترین ویژگی آن دوربین با کیفیت بالا با توان مصرف کم است. یک ال سی دی زنگ درب سیمی است که برای استفاده در ویلا، آپارتمان ها، هتل ها، و غیره بهتر است و این برند محصولاتی که درکشان ساده است را تولید می کند. بنابراین مقدار زیادی زمان برای  نصب و راه اندازی و سوار کردن مجدد این زنگ درب را هدر نخواهید کرد. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

 زنگ در تصویری با سیم ال سی دی ۷ “ رنگ

۱byone
به نام تجاری که می داند که چگونه محصولات مناسب تولید کند، خوش آمد بگویید. این زنگ با یک طراحی شیک با صفحه نمایش ال سی دی رنگی می آید.  با خود، انواع تن و درب بازکن قفل الکترونیکی که مرزی فراتر از بقیه دارد را به ارمغان می آورد. هنگامی که در مورد دوربین صحبت می کنید، نه تنها ضد باران است بلکه در برابر هوا  نیز مقاوم است. ساخت خوب آن با مواد آلیاژی، و دوربین آن و همراه با یک سپر بارانی قوی محافظت شده است. کار کردن با آن راحت است. و با نمایشگر گسترده۱۲۰ درجه آن، می توانید بازدید کننده را به ضوح تماشا کنید. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

  دزدگیر آی فون KKmoon   ۷ اینچ ۱ کیت ۲ دوربین  نظارتی دید در شب

این آیفون تصویری محبوب ترین مخابره داخلی درب ساختمان بی سیم با یک دوربین و دو مانیتور برای استفاده ی بسیار اساسی در خانه است. در خانه ای با پدر و مادر بیمار، بچه ها و بیش از چهار نفر بخوبی کار می کند. این سیستم ارتباطی فقط در مورد سهولت و راحتی است. نصب و راه اندازی آن ساده است؛ دوربین آن به خوبی کار می کند، و حجم صدای آن بلند و کاملا روشن است. و چیز های بیشتری برای دوست داشتن این آیفون تصویری ساده وجود دارد. تعدادی برنامه که  سودمندی دو دوربین را ثابت  می کند، وجود دارد. می توانید یک دوربین در اتاق نشیمن و دیگری را در زیرزمین نصب کنید. تعمیر آیفون تصویری این مدل نیز جزو خدمات ما محسوب می شود.

تعمیر آیفون تصویری

تعمیر آیفون تصویری

آیفون تصویری Dragonpad      با  صفحه نمایش ۷ رنگ“TFT

هنگامی که می خواهید خانه خود را از هر تهدید بالقوه ای محافظت کنید، بهترین کار این است که آیفون های تصویری با تنظیمات ساده اما به روزی را  نگهداری کنید. این چیزی است که در این مدل به آن دست می یابید.  این آیفون با مفهوم ساده یک دکمه برای کلیک کار می کند، و تصویر فرد جامع است. می توانید تا ۱۳۰ عکس به طور مستقیم در حافظه ذخیره کنید. مکانیزم آن به طرز شگفت انگیزی ساده است. به عنوان مثال، اگر شما یک فرد یا یک وسیله نقلیه در حال حرکت حتی در دروازه محل خود را ببینید، فقط با کلیک بر روی دکمه مانیتور، و قادر به دیدن آنچه که در دروازه اتفاق می افتد،خواهید بود .  دوربین به معنای واقعی کلمه هر جسم در حال حرکت در خارج را دنبال می کند. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

و اگر می خواهید با بازدید کننده صحبت می کنید ، فقط باید  دکمه بحث را فشار دهید، و به راحتی می توانید ارتباط دو طرفه ای را برقرار کنید . بهترین بخش این دوربین چراغ های ۶ IR برای دید کامل در شب است .
تنها مسائله ای که  به احتمال زیاد با این آی فون تصویری بی سیم با آن روبه رو خواهید شد مشکل عرض لنز و دیوار نصب خواهد بود. به این دلیل که  لنز خیلی تنگ است، گاهی اوقات که باعث دشوار ی در به درستی دیدن کل تصویر می شود، که می تواند خسته کننده باشد.  و سپس گیرنده موجود در خانه که مانند یک قاب به نظر می رسد اما تنها می تواند روی میز بایستد را دارید.  اگر به دنبال چیزی مفید و نه بیش از حد تصور هستید، این آیفون می تواند بسیاری از مقاصد را برای شما رفع کند. اما این سیستم  این آیفون تصویری بی سیم ویدیو را اگر یک لنز گسترده تر اولویتتان است نخرید. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

اینترکام بی سیم لگراند AI6100M1

در اینجا یک سیستم زنگ درب با یک دوربین ویدیویی خارجی و یک دوربین داخلی برای تصاویر وجود  دارد. کیت مانت به طور مستقیم در خارج از خانه بر روی یک زنگ موجود می باشد، و شما به راحتی از هر نقطه در خانه می توانید ببینید که چه کسی در پشت درب است. اگر در حال حاضر زنگ دری ندارید، هیچ چیز برای نگرانی وجود ندارد.  این نام تجاری یک بسته باتری را ارائه می دهد . از سه باتری دو برابر استفاده  کنید. مانیتور بسیار واضح بوده و همراه با  یک باتری دارای عمر  طولانی است. هر آنچه نیاز دارید در جعبه موجود است.  بیش از همه تنظمات آن ساده است.
غیر از این، در مجموع، این آیفون برای استفاده ساده است، یک گزینه بسیار عالی برای استفاده خارجی است اما می تواند گران باشد. و این باعث می شود که تصمیم گیری در خصوص آن دشوار شود. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

تعمیر آیفون تصویری

راهنمای جامع تعمیر آیفون تصویری را اینجا بخوانید.

مجموعه آی فون صوتی تصویری ای Aiphone JKS-1AEDV

آنچه باعث می شود برخی سیستم های دوربین های آیفون های بی سیم از رقبای خود را در بازار متمایز شوند تعجب آور است؟ این پاسخ را در این آیفون دریافت خواهید کرد. از تنظیمات صوتی / تصویری آی فون تا سطح مناسب نصب بر روی ایستگاه درب، بسیاری موارد وجود دارد که در خصوص این مورد دوست داشتنی است .  مدل Aiphone یک حرفه ای با صفحه نمایش ال سی دی و ضبط ویدئویی دقیق است. یکی از چیزهایی که در این مدل کار می کند ضبط تصویر است.  که اجازه ضبط تصاویر بازدید کنندگان و یا کل ویدیو را به شما می دهد. میتوانید دکمه حالت تصویر اگر نمی خواهید در غیر این صورت از آن استفاده کنید را فشار دهید.  اما بسیاری موارد دیگر وجود دارد که در خصوص این مورد دوست داشتنی است . تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

 مجموعه هندزفری AiPhone  یک سیستم ورودی بزرگ است که امنیت را در خانه و دفتر تضمین می کند. مجموعه سری JK  متشکل از دو جزء، مانیتور فلزی با منبع تغذیه و موقعیت درب فلزی است. خریداران با این محصول خوشحال می باشند، زیرا به آنها اجازه نظارت بر درها را بدون دردسر بر داشتن گوشی را می دهد. طراحی ساده و براق آن وجب آزار چشم نیست ، و موقعیت دوربین می تواند بر روی یک میز با پایه به سمت راست تنظیم شود.
بهترین بخش ، خوراک های صوتی و تصویری از موقعیت درتا حدود ۴۵ ثانیه بعد از پاسخ  آن است.  موقعیت حرفه ای همچنین به کاربران اجازه یک ارتباط دو طرفه هندزفری را می دهد. عملا می توانید خوراک هایی را که برای دیدن می خواهید را با استفاده از گزینه های تابه، شیب و زوم سفارشی نمایید. به طور کلی، این همه چیز است که می توانید از یک سیستم ارتباطی بزرگ بخواهید، اما آیا مایل به سرمایه گذاری مقدار زیادی هستید؟

کیت آی فون تصویری هندز فری رنگ HFX700M COMELIT

 سیستم آی فون COMELIT هندزفری ویدئویی با گزینه های امنیتی اضافی که بسیاری از مدل های دیگر در آن دارای کمبود هستند می آید. این سیستم زنگ مخابره داخلی ساختمان تصویری بهترین کاربرد را برای مکان های مسکونی و یا تجاری انجام می دهد. زمانی که خواهان دسترسی بیشتر به سیستم های امنیتی و کنترلی هستید، پانلی که می داند چگونه به طرز ماهرانه  ای از کل بنیان ها حفاظت کند را ارئه می دهد. نه تنها می توانید ببینید که چه کسی در جلو درب است بلکه می توانید به طور زنده حرکت ها را نیز ببینید. سیستم به طور زنده در عرض چند ثانیه صوت و تصویر را به مانیتورانتقال  می دهد. HFX-700M  مشاهده زنده درب را از هر مانیتور ویدئویی بر روی سیستم ارائه می دهد . این امر حتی اگر زنگ درب فعال نباشد ممکن است، که به آن مزیتی قطعی  در برابر بسیاری از سیستم های امنیتی موجود خارجی را می دهد . تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

این سیستم آیفون تصویری مخابره داخلی ساختمان با همه چیز ی که شما برای اطمینان از این موضوع  که سیستم امنیتی آیفون تصویری مخابره داخل ساختمان ویدیو همه چیزی که نیاز داریی را دارد آمده است. و سپس، نظارت بر فعالیت های درون خانه تان بسار آسان است. به شما اجازه نظارت بر فعالیت ها  در دو جبهه در خانه با چهار مانیتور را می دهد، که به معنی آن است که، عملا می توانید به درب جلو از همه جا خانه دسترسی داشته باشید. و نصب و راه اندازی  آن بسیار آسان است. محصولی عالی است، اما قیمت آن بالا است. برای کسانی که چیزی بسیار اساسی در سیستم های آی فون تصویری می خواهند، می توانید گزینه های ارزان تر را برای اطمینان ببینند. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

 کیت دزدگیر آیفون تصویری  Docooler ۷    اینچی

 دستگاه یک سیستم امنیتی استاندارد است که تریکیبی از یک بخش بیرونی و دو بخش داخلی است.  بخش های داخلی از جنس پانل آلیاژ آلومینیوم ، که جذابیت لوکس بودن را به خانه شما  اضافه می کند. از سوی دیگر، در فضای باز دارای ویژگی های اکسیداسیون و مقاومت در برابر  باران، ثبات می باشد که به لطف آلیاژ آلومینیوم با دوام، برای جلوگیری از زنگ زدگی و آسیب دیدگی در طیبدترین شرایط آب و هوایی تامین شده است. گذشته از بخش ها، بسته همچنین شامل یک کابل اتصال ۵ هسته ای ، آداپتور AC، یک بسته پیچ و کتابچه راهنمای کاربر به زبان انگلیسی نیز می باشد. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

کیت ویدئویی امنیت خانگی اینترکام  Docooler   با  LCD  ۷ اینچی

سیستم ال سی دی ویدئویی درب ورودی ۷ اینچی، یک دستگاه اینترکام هندزفری شامل ۲  موقعیت بر روی درب دوربین و یک مانیتور  است.  اجزائ آن از پلاستیک ABS و آلیاژ آلومینیوم با دوام ساخته شده که در هر دو داخل خانه یا خارج از منزل به خوبی دیده می شوند. طراحی این سیستم امنیتی به اندازه کافی براق است تا مد روز در نظر گرفته شود.  همچنین یک آداپتور AC برای تأمین انرژی دستگاه، یک کتابچه راهنمای کاربر انگلیسی، ۵ متر کابل اتصال ۴ هسته ای و یک کیسه از پیچ برای نصب و راه اندازی را شامل میشود . تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

سیستم بی سیم ارتباطات داخلی  خانگی TFT ۲.۴G ۳.۵ اینچ

سیستم بی سیم ارتباطات داخلی   ورودی TFT 2.4G 3.5 اینچ یک مجموعه جامع است که شامل دو مانیتور با صفحه نمایش ۳.۵ اینچی و یک ایستگاه دوربین CMOS  می باشد که می تواند در درب جلو نصب شود. همچنین ترکیبی از سایر لوازم جانبی برای بهبود عملکرد نظارت، صحبت کردن، باز کردن قفل و تصویر گرفتن محصول را داراست. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

سیستم های ارتباطات داخلی خانگی آیفون تصویری ۸ اینچی Wooku

سیستم  امنیتی ارتباطات داخلی خانگی آیفون تصویری ۸ اینچی Wooku  یک سیستم نظارت بر امنیت برای خانه و دفتر است. شامل ۱ مانیتور های داخلی با قابلیت ضبط و یک موقعیت دوربین که خارج مستقر شده می باشد.  اجزای دارای یک طراحی فوق العاده نازک و رنگ مشکی می باشند، که براق و شیک به نظر می رسند. مشتقات کالا  کنترل باز ، کنترل، آی فون بین موقعیت خارجی و داخلی، ضبط AV و یک کاربرد انتشار هندز فری است. لوازم جانبی دیگر ی مانند کتابچه راهنمای کاربر، برق، مجموعه ای از پیچ و یک آداپتور منبع تغذیه در بسته موجود هستند. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

سیستم  آیفون ویدئویی اینترکام۱ByOne ۷ اینچی

یک سیستم امنیتی با تعداد عملکردهای بسیاری  است. این بسته شامل ۱ مانیتور داخلی، ۱ آداپتور ۱، دوربین در فضای باز، یک بسته پیچ، ۱ براکت ایستاده برای مانیتور داخلی،۱ آداپتور و ۱ کابل ۵ متری است. عملکرد آن شامل ضبط ویدئو، پخش، مشاهده شب و ضبط تصویر است. در تعمیر آیفون تصویری این نوع، روش های جالبی وجود دارد.

سیستم اینترکام آیفون تصویری۱Byone ۷ اینچ صفحه نمایش رنگی

سیستم اینترکام آیفون تصویری۱Byone 7 اینچ یک سیستم امنیتی دارای صالحیت ساخته شده از پانل های آلیاژ آلومینیوم است. شامل ۱ دوربین در فضای باز، ۱ مانیتور داخلی با براکت، ۱ کابل ۵ متری، یک بسته پیچ و یک آداپتور AC می باشد. محصول یک ارتباط هندزفری (پیجر) با توان مصرف کم و بدون تابش را ارائه می دهد . در مجموع ۳ مانیتور داخل ساختمان می توانند با زنگ در فضای باز ارتباط برقرار کنند. تعمیر آیفون تصویری این مدل جزو خدمات ماست.

نتیجه گیری

چیزهایی بسیاری وجود دارد که باید هنگام جستجو برای  آیفون ویدئویی مناسب با نیاز خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، شما  به دنبال محصولی با یک مانیتور  هستیدو یا چیزی که می توان بر روی  دیوار با سهولت نصب نمود. سیستم های اینترکام ویدیو IP که از شما یک عکس می گیرند و بعضی که برای شما خوراک (ویدوئو)کامل را تهیه می کنند، وجود دارند. بررسی کنید که کدام برای شما  بهترین کارایی را دارد و عاقلانه انتخاب کنید. انتخاب یک دستگاه اینترکام ویدیوی و یا یک سیستم  آیفون بی سیم ویدیو ، با توجه به طیف گسترده ای محصولات در بازار امروز  یک چالش است.

آنی برق: مجری خدمات تعمیر آیفون تصویری در سراسر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه